Sohbet klavuzu sitemizin sağ kısmında bulunan Rumuz ve Şifre Bölümünden başlar. Buradan Bağlan dedikden sonra Sohbet Odaları içerisine rahat ve kullanışlı Sizleri rahatsız etmeyecek biçimde erişebilirsiniz.
Her zaman sizi anlayabilecek ve keyifli sohbet edebileceğiniz arkadaşlarınız olmasını istiyorsanız aradığınızı mobil sohbet seçeneği ile kolayca bulabilirsiniz. Kafa yapınıza uygun ve sizi anlayabilecek bay veya bayan arkadaşlar sizleri bekliyor. Sistemin kesintisiz olarak aktif şekilde çalışması sayesinde canınız sıkıldığında veya biriyle sohbet etme ihtiyacı duyduğunuz da aradığınızı kolayca bulabilir ve sohbet etmenin keyfini çıkarta bilirsiniz. Özellikle bulunduğunuz her ortamda telefonunuz üzerinden sisteme erişim sağlayarak bu şekilde yeni arkadaşlar tanıma imkanı elde edebilirsiniz.
Aslında Web tabanlı Sohbet geliştirilmiş olan mIRC versiyonunun da bir parçası diyebiliriz. Flash ve Java ile oluşturulmuş olan applet sistemi ile web üzerinden sohbet edebiliyoruz. Bunun yanı sıra dilerseniz Geliştirilmiş olan mIRC Programı ile de Chat odaları içerisine bağlanarak kolayca sohbet edebilirsiniz.
Sohbet sunucumuz üzerinde hiç bir şekilde ücret ödemeksizin dilediğiniz kadar zaman geçirebilir ve sohbet edebilirsiniz.